Víkend pro dospělé

 
Letos jsme se rozhodli udělat pokus a uspořádat poslední víkend tábora i pro dospělé (nebo i jiné děcka, které nemohou nebo nechtějí na celou dobu tábora). Proč by se měly na táboře bavit a užívat si legraci jen děti?
Proč by se i dospělí nemohli vrátit do dětských let, zahrát si bojovku, běhat po lesích a zažít nějaké to dobrodružství? Když už máme nachystaný program pro děcka, proč toho nevyužít a nestrávit s námi na táboře poslední víkend?
 
Zveme tímto rodiče, prarodiče, sourozence, kamarády, zmáné a všechny, kteří by měli zájem, aby si přijeli vyzkoušet náš tábor na jeden víkend a to 21.8. - 23.8.2015.
 
Naše ideální představa je taková, že tito "víkendoví táborníci" přijedou v pátek navečer (na 18:00) a zapojí se ještě do poslední páteční hry. V sobotu se budou celý den účastnit vyvrcholení celotáborové hry, která je pak večer zakončena táborákem. Hry budou samozřejmě nachystány tak, aby si je užili jak děti, tak dospělí. 
 
Konkrétně nebude chybět běhání po lese, luštění šifer, plazení se, skákání, možná i nějaké šplhání. Budete hledat, bránit, útočit, prolézat a namáhat své mozkové závity. Budete hrát o čas a taky se budete trochu bát. Budete se muset překonat a budete muset spolupracovat. Rozhodně se nebudete nudit a určitě pak budete ještě dlouho vzpomínat.
 
V neděli dopoledne se už jde jen na mši, uklízí se a po obědě se odjíždí. Víkendoví táborníci tedy mají celý den pro sebe a mohou si ho zařídit podle sebe.
 
Spát budou víkendoví táborníci na zahradě pod vlastním stanem, popřípadě je omezená kapacita i ve stodole na betonové zemi, možná by se našlo i pár míst jinde po faře.
 
Aby vůbec mělo tuto akci pro dospělé cenu pořádat, je nutná minimální účast víkendových táborníků a to 6.
 
Cena je 350 Kč na osobu, ve které je ubytování, strava a program. V ceně nebude doprava na tábor a zpět.
 
Podmínkou účasti bude do konce června zaplacená víkendová cena 350 Kč, buď osobně nebo na táborový účet.
 
Kdyby náhodou nebylo dostatek víkendových táborníků, peníze vám hned začátkem prázdnin v plné výši vrátíme. Nicméně už podle prvních ohlasů se to zřejmě nestane. 
 
Takže se na vás těšíme, stejně jako na děcka.
 
 
SPANÍ: spát mohou víkendoví táborníci:
 •  na zahradě ve vlastních stanech
 • ve stodole na betonové podlaze (kam může pod vraty táhnout)
 • možná bude nějaké místečko i v budově fary, ale to se uvidí až na místě podle okolností, takže není vhodné na to spoléhat
 
 

SEZNAM VĚCÍ NA TÁBOR PRO DOSPĚLÉ

Věříme, že se dospělí dokáží nabalit na tři dny a dvě noci do přírody. Zde jen pár připomenutí.

 • spacák, karimatka, stan

 • oblečení do přírody

 • baterku/čelovku - budete potřebovat svoji, nebude možnost si půjčit od děcek. Pokud jedete jako pár (rodina) stačí jedna, ale čím víc tím lépe.

 • nepodceňte pevné boty na běhání po lese

 • psací potřeby

 • hrnek na pití

 • přezůvky na faru

 •